تربیت امروز، سعادت فردا

 

کودکان آسیب‌پذیرترین گروه در برابر حوادث ترافیکی و در عین حال مستعدترین گروه برای یادگیری و پذیرش مقررات ترافیکی هستند. آن‌ها در برابر آموزش‌های مدنی و اجتماعی همانند بزرگسالان مقاومت نمی‌کنند و بالعکس بسیار پذیرا هستند.

آموزش صحیح کودکان در رابطه با مسئولیت‌های مدنی و اجتماعیشان از جمله احترام به مقررات ترافیکی، منجر به پرورش زنان و مردانی مسئول و متعهد در قبال خانواده و جامعه خواهد شد. این امر بدون تردید کلید سعادت هر جامعه‌ای است. پس بیایید همگی برای ساختن چنین نسلی، به هم دست یاری دهیم.

/ 7 نظر / 18 بازدید
مسعود

با سلام و خسته نباشید بسیار خوشوقتم از زیارت وبلاگ زیبای شما و مرا ببخشید که کمی دیر جوابگوی پیغام شما هستم آخه واقعا" این وب سایت و گروه جهانگرد حسابی مرا مشغول کرده است. کارتان زیباست و قابل تحسین و به نکته بسیار ظریفی هم اشاره می کنید امیدوارم همواره موفق و موید باشید. ممنونم که مارو لایق تبادل لینک تشخیص دادید این باعث سعادت ماست. در صورت امکان آدرس " www.jahangard.tk " را با عنوان " عکسهائی از زیبائیهای ایران و جهان " اد نمائید و عنوان دلخواه خود را هم در سایت ما قید بفرمائید تا شمارو با همان عنوان اد نمائیم و گرنه با عنوان اصلی وبلاگتون اد خواهید شد. در آخر هم اگر دوست دارید این مطالب زیبای خودتان را به صورت خبرنامه و ایمیل به گروه جهانگرد " بزرگترین گروه اطلاعات گردشگری فارسی زبانان عضو سایت یاهو" ارسال دارید مسلما" استقبال خواهیم کرد و جهانگردان علاقه مند عضو این گروه هم با فعالیت شما و ایمنی های جاده ای بیشتر آشنا می شوند. حتما" به آدرس ایمیل من اطلاع دهید چون منتظر شمام

مسعود

راستی آدرس گروه را هم خواستید بصورت زیر است که البته داخل سایت هم به وفور قید شده است و با کلیک بر روی هر عکسی به آن دست می یابید http://groups.yahoo.com/group/Jahangard

مهدی

با سلام. به وبلاگ ما سری بزنید.به حمایت شما امیدواریم[گل]

یاسمن

nsjjون درد نکنه اطلاعاتتون بسیار جالبه راستی من مدتهاست لینکتون کردم طبق فرمایشتون...

كريم

به نظر اينجانب بايستي آموزش كودكان را از همان مقاطع تحصيلي ابتدايي شروع نموده وبه تدريج با علايم ايمني وراهنمايي ورانندگي آشنا نمود.